Сделай бесплатный просчет - получи скидку!
Просчитать
Негабаритні перевезення вантажів

Послуги перевезення негабаритних вантажів

Компанія NK-Trans довгий час працює здійснюючи професійні негабаритні перевезення, та зарекомендувала себе, як компанію яка сумлінно виконує свої обов’язки. Ми постійно вдосконалюємо свої навички, щоб процес транспортування завжди був на необхідному рівні, з точки зору безпеки, часу та збереження цілісності багажу за різних умов перевезення. Перевезення негабаритних вантажів здійснює наша професійна та досвідчена команда, яка враховує усі ризики при доставці від початку до кінця. До кожного клієнта ми використовуємо індивідуальний підхід залежно від типу вантажу та відрізку дроги транспортування. Здійснюємо негабаритні послуги до вантажів такого типу: великоваговий, довгомірний та великогабаритний вантаж. Завдяки обладнанню яке є у постійному використанні ми проводимо роботи не залежно від зовнішніх обставин та працюємо на збереження часу нашого клієнта. Для перевезення негабариту ми використовуємо власний автопарк, до складу якого входять різноманітні види платформ, потужні тягачі, та спеціальне професійне обладнання для закріплення вантажу.

Негабаритні вантажоперевезення

Незважаючи на тип вантажу та шлях транспортування наша команда підходить до перевезення негабаритних вантажів у Києві та Україні з відповідальністю та прораховує всі можливі ризики, що можуть трапитись на всіх етапах доставки. Дякуючи великому досвіду перевезення негабариту впевнено можемо прорахувати увесь шлях транспортування. Негабаритні вантажоперевезення здійснюються за попередньою детальною розробкою плану та оформленням всіх необхідних документів на перевезення вантажу.
Всі перевезення негабаритних вантажів вимагають індивідуального підходу та злагодженої взаємодії усієї команди професіоналів, що можуть забезпечити працівники компанії NK-Trans.