Сделай бесплатный просчет - получи скидку!
Просчитать

Перевезення негабаритних вантажів

Негабаритні послуги перевезення вантажу

Спецтехніка є особливим видом вантажу, тому що не кожну техніку можна купити в Україні і тим паче її перевезти. Велика кількість спецтехніки відноситься до категорії складних негабаритних вантажів, які вимагають особливого підходу, обережності і вимог під час транспортування. Саме за рахунок складності і підвищеного ризику, мало компаній в Україні беруться за організацію перевезення негабаритного вантажу. Однак, компанія «НК-Транс» має великий досвід роботи з таким особливим вантажем і надає замовникам комплексні негабаритні послуги з перевезенням в будь-яке місто України та за кордон. Ми гарантуємо доставку нестандартного вантажу без шкоди за заданою адресою в обумовлені терміни.

Для перевезення подібного вантажу необхідний спеціальний дозвіл. Для його отримання потрібно звертатися в транспортне міністерство кожної країни, по території якої буде здійснюватися доставка. У документі такого роду вказується номер конкретного транспорту, вага, параметри, ім’я водія, маршрут, терміни, є також обмеження за часом перевезення: вдень або вночі. Таку процедуру організувати самостійно нелегко. Тому наші фахівці беруться вирішити ці питання і зробити роботу за вас.

Ми реалізовуємо:

  • Оренду спецтехніки;
  • Здійснюємо такелажні роботи;
  • Перевозимо військову та сільськогосподарську техніку, будівельну спецтехніку, малий судноплавний транспорт і автомобілі, а також екскаватори, різні крани та інші важкі нестандартні машини.

Звернувшись в компанію «НК-транс», ви заощадите свій час і залишитеся задоволені нашою роботою. Оперативна і якісна робота співробітників компанії позбавить вас від усіх непередбачених ризиків та технічних пошкоджень. А головне — техніка буде доставлена ​​вчасно за адресою.

перевезення негабариту

Негабаритні перевезення: особливості транспортування вантажу

Перевезення негабаритного вантажу тралом — поширена послуга і необхідність для більшості аграрних компаній. Подібне транспортування здійснюється часто і популярне в світі, оскільки більшу частину техніки можна перевозити на малі відстані. Існує техніка для господарства, перевезення якої можливе виключно за рахунок спеціальних платформ. Для підприємства НК це не є складним завданням, так як компанія перевозить негабаритну спецтехніку по різним напрямкам України і не тільки.

Наша команда пропонує надійну послугу, заощаджуючи ваші кошти, і здійснює доставку в обумовлений термін. Для такого завдання використовується особистий автомобільний парк з відповідним транспортом. Та техніка, яку не можна транспортувати без спецобладнання, встановлюється на платформу. Для перевезенння негабаритних вантажів підбирається відповідний автомобіль або вантажівка. Це можуть бути трали, низькі причепи цільні і знімні, тягачі, вантажівки, автомобілі з великим багажником. Кожне обладнання в нашому розпорядженні має всі потрібні кріплення.

Який негабаритний вантаж можна перевозити?

Компанія НК співпрацює за довгостроковим договором, оскільки така робота з постійними замовниками взаємовигідна.

Стабільна і відповідальна команда підтримує автомобільний парк в хорошому стані і пропонує вашій увазі:

  1. Якісні причепи різних моделей
  2. Телескопічні трейлери з рамами, що можуть подовжуватися до 20 м.
  3. Обладнання і техніку під різні параметри вантажу.

НК-Транс відповідально підходить до справи: збирається необхідна документація та дозволи на державному рівні. Ми завжди готові обговорити деталі замовлення і виконати найскладніші завдання. Щороку послугами компанії користуються великі корпорації, приватні клієнти та підприємства. Якщо завдання не здійсненне для конкурентів, ми беремося за проект і виконуємо замовлення в термін. У нас замовляють послуги негабаритного перевезення: комбайнів, великого устаткування, спеціальної техніки, важкого і об’ємного вантажу.

негабаритні перевезення

 

Негабаритні вантажоперевезення з НК-Транс

Перевезення негабариту — складний процес, як в сенсі фізичному, так і в документальному. Перевозити подібний вантаж самостійно представляється для людини витратним і обтяжливим. Машини, катери, спецтехніка, дороге обладнання — все це вимагає високий рівень безпеки при транспортуванні і особливий вид транспорту.

Складання плану і вдалого маршруту, доставка важкого вантажу в будь-яке місто — для професійних логістів і менеджерів компанії «НК-Транс» немає нездійсненних завдань. Сотні клієнтів вже встигли переконатися в ефективності роботи компанії, тому співпраця з нами — це надійність і дотримання всіх стандартів та обіцянок.

Вам не потрібно збирати документи, шукати транспорт самостійно і вирішувати інші складні питання, що неодмінно виникають в процесі підготовки до перевезення. Досить звернутися в компанію «НК-Транс» і наші фахівці зроблять все за Вас.

Фахівці компанії НК-транс мають великий досвід з перевезень негабаритного вантажу. Співробітники вирішують всі питання поетапно, вантажники надійно кріплять вантаж на відповідні платформи, оператори складають маршрут з мінімальним ризиком затримок, прораховують час і витрати на паливо, повністю беруть організацію транспортування на себе. З нашою організацією ви доставите будь-який негабаритний вантаж швидко без зайвих витрат.

Переваги перевезення нестандартного вантажу з НК-Транс:

  • Вигідна економія ваших коштів. Логісти та менеджери ретельно вивчили митне законодавство різних країн, і це дає повну впевненість у вирішенні всіх питань. Негабаритні вантажоперевезення здійснюються своєчасно і без проблем, тому ви можете розраховувати на якісне виконання завдань;
  • Негабаритні перевезення з компанією «НК-Транс» — це гарантована доставка, надійність та максимально короткий маршрут, що значно економить витрати на паливо;
  • Ми дотримуємося всіх норм, що прописані в законодавстві, тому непередбачених проблем не виникає. Великий досвід, хороша репутація і постійні клієнти — це головні показники нашої роботи.