Зроби безкоштовний розрахунок – отримай знижку!

Розрахувати

Інформація про вантаж

Ширина
м
Довжина
м
Висота
м
Вага
т

особисті дані

Перевезення негабаритної техніки по Україні

Перевезення техніки і складних вантажів.

На сьогодні перевезення техніки і перевезення вантажів негабаритів стало невід’ємною частиною галузі автомобільних перевезень. Компанія НК займається цим видом діяльності досить тривалий час. У нашому розпорядженні – великий автопарк вантажних автомобілів, а також багатофункціональних причепів різних типів, які призначені для перевезення різних вантажів негабаритів. Якщо вантаж, який Ви хочете перевезти, не поміщається на стандартний причіп, або його габарити або розмір перевищують стандартний – звертайтеся до наших фахівців, які допоможуть Вам вирішити усі питання, пов’язані з транспортуванням, оформленням документів і отриманням дозволів на транспортування Вашого вантажу. Користуючись нашими послугами перевезення техніки негабарита здасться Вам безтурботною справою.

На нашому сайті Ви можете ознайомитися з галереєю фотографій нашої техніки, а також вантажів, які ми успішно транспортували і доставили до місця призначення! Перевезення техніки негабарита і інших вантажів нам під силу! Наша Компанія Негабарита – представляє Вам наступний комплекс послуг :

Власний великий парк вантажних автомобілів. З нами Ви переконаєтеся, що перевезення техніки і найскладніших вантажів є простим процесом!

Перевезення вантажів негабаритів по Україні

Спецтехніка є особливим видом вантажу, оскільки не кожну техніку можна купити в Україні і тим надійніше її перевезти. Велика кількість спецтехніки належить до категорії складних вантажів негабаритів, які вимагають особливого підходу, обережності і вимог під час транспортування. Саме за рахунок складності і підвищеного ризику, мало компаній в Україні беруться за організацію перевезення вашого вантажу. Проте, компанія “НК-транс” має великий досвід роботи з таким особливим вантажем і надає замовникам комплексні послуги з перевезення у будь-яке місто України і за рубіж. Ми гарантуємо доставку нестандартного вантажу без збитку за заданою адресою в обумовлені терміни.

Для перевезення подібного вантажу потрібний спеціальний дозвіл. Для його отримання треба звертатися до транспортного міністерства кожної країни, по території якої здійснюватиметься доставка. У документі такого роду вказується номер конкретного транспорту, вага, параметри, ім’я водія, маршрут, терміни, є також обмеження за часом перевезення : вдень або вночі. Таку процедуру організувати самостійно нелегко. Тому наші фахівці беруться вирішити ці питання і зробити роботу за вас.

Ми реалізовуємо:

Звернувшись в компанію “НК-транс”, ви заощадите свій час і залишитеся задоволені нашою роботою. Оперативна і якісна робота співробітників компанії позбавить вас від усіх непередбачених ризиків і технічних ушкоджень. А головне – техніка буде доставлена вчасно за адресою.

Вантажоперевезення тралом

Перевезення тралом – поширена послуга і необхідність для більшості аграрних компаній. Подібне транспортування здійснюється часто і популярне у світі, оскільки велику частину техніки можна перевозити на малі відстані. Існує техніка для господарства, перевезення якої можливе виключно за рахунок спеціальних платформ. Для підприємства НК це не є складним завданням, оскільки компанія перевозить спецтехніку негабарита по різних напрямах України і не лише.

Наша команда пропонує надійну послугу, економлячи ваші засоби, і здійснює доставку в обумовлений термін. Для такого завдання використовується особистий автомобільний парк з відповідним транспортом. Та техніка, яку не можна транспортувати без спецобладнання, встановлюється на платформу. Для перевезення підбирається відповідний автомобіль або вантажівка. Це можуть бути трали, низькі причепи цілісні і знімні, тягачі, вантажівки, автомобілі з великим багажником. Кожне устаткування в нашому розпорядженні має усі потрібні кріплення.

Транспортування вантажу негабарита

Компанія НК співпрацює за довгостроковим договором, оскільки така робота з постійними замовниками взаємовигідна. Стабільна і відповідальна команда підтримує автомобільний парк у хорошому стані і пропонує вашій увазі:

НК-транс відповідально підходить до справи: збирається необхідна документація і дозволи на державному рівні. Ми завжди готові обговорити деталі замовлення і виконати найскладніші завдання. Щороку послугами компанії користуються великі корпорації, приватні клієнти і підприємства. Якщо завдання не здійсниме для конкурентів, ми беремося за проект і виконуємо замовлення в строк. У нас замовляють послуги транспортування : комбайнів, великого устаткування, спеціальної техніки, важкого і об’ємного вантажу.

Фахівці компанії НК-транс мають великий досвід по перевезеннях вантажу негабарита. Співробітники вирішують усі питання поетапно, вантажники надійно кріплять вантаж на відповідні платформи, оператори складають маршрут з мінімальним ризиком затримок, прораховують час і витрати на паливо, повністю беруть організацію транспортування на себе. З нашою організацією ви доставите будь-який вантаж негабарита швидко без зайвих витрат.