Зроби безкоштовний розрахунок – отримай знижку!

Розрахувати

Перевезення негабаритів

Перевезення вантажів негабаритів по Києву і Україні.

Перевезення негабаритів – завжди затребуваний вид транспортування вантажів негабаритів наземним транспортом, тому що це найшвидший, зручніший і економніший спосіб доставки. Є актуальним при стислих термінах, за рахунок відсутності перевалок і всіляких перевантажень. Наша компанія є одним з лідерів в області перевезення вантажів негабаритів по Україні за рахунок висококваліфікованого і спеціально навченого персоналу, індивідуального підходу для кожного вантажу, що транспортується, постійно контролюючи процес доставки від початку шляху і до самого кінця. Вантажі негабаритів існують таких видів: ваговиті, великогабаритні, довгомірні і найважчий вид це проектні. Транспортування такого виду вантажу вимагає певних ризиків, тому до прокладення маршруту треба відноситися серйозно і довірити цю роботу тільки досвідченим транспортно-експедиторським службам.

Перевезення вантажів негабаритів в Києві вимагає певних навичок і досвіду роботи, за рахунок того, що транспортування відбувається в інтенсивних столичних умовах і не терпить помилок. Тому перед перевезенням треба ретельно скласти маршрут і погоджувати час, щоб уникнути різних дорожно транспортних ситуацій. Завдяки територіальному розташуванню нашої компанії ми можемо здійснити перевезення негабаритів в Києві і по усій Україні.

Перевізники вантажів негабаритів

Компанії перевізники вантажів негабаритів використовують для своєї роботи спеціальні транспортні засоби, такі як: потужні тягачі, низькорамні напівпричепи, телескопічні трейлери, трали, різне кріпильне устаткування і багато що інше. Можна бути упевненим, що доставка вантажів негабаритів фахівцями компанії NK – Trans буде здійснена на високому рівні. Треба помітити, що професійні фірми перевізники вантажів негабаритів перед початком транспортування завжди дадуть інформацію стосовно необхідного пакету документів для різного виду перевезення. Під час руху по дорогах перевізник не може рухатися більше 60 км/год і по мосту не більше 15 км/год. Заборонено пересування транспорту під час низької видимості(менше 100 м) і у випадках, коли на дорогах є ожеледь. У нічний час доби при поганій видимості перевезення вантажів негабаритів позначається світловідбивачами або ліхтарями. Зупинятися дозволено тільки на спеціалізованих автостоянках.

Напевно будь-який з нас бачив хоч раз, як по дорозі проїздили машини, завантажені спеціальною технікою(сільськогосподарською, військовою, будівельною і тому подібне). Мимоволі виникає захоплення “машинами-силачами”, які перевозять подібний вантаж. Тут мають місце перевезення негабаритів, здійснити які під силу тільки спеціальному транспорту: потужним тягачам і спецплатформам.

Перевезення негабаритів – це перевезення вантажів, розміри або вага яких перевищує стандартні, хоч би по одному з параметрів. Для кожного вантажу підбирається певна платформа з устаткуванням для його закріплення. Наприклад, для перевезення високих вантажів використовуються низькорамні платформи. Для вантажу з великою вагою – використовуються платформи з великою вантажопідйомністю і великою кількістю осей(така конструкція дозволяє рівномірно розподілити вагу вантажу по платформі і не псувати дорогу). Таким чином, спеціальні платформи – це оптимальний варіант для перевезень негабаритів. Особливо слід зазначити перевезення будівельної техніки і дорожніх машин(бульдозерів, асфальтоукладальників, кранів і тому подібне). Цей вид перевезень негабаритів дуже популярний, оскільки без цих машин не обходиться жодне будівництво, будь то будівництво або ремонт будівель, споруд, доріг і тому подібне

Якісне перевезення вантажів негабаритів по Україні залежить від злагодженої роботи усієї команди. Тільки професійний підхід до справи забезпечить якісну доставку вантажу – в повному збереженні і в обумовлений термін. Для будівельного процесу будь-які простої в роботі через відсутність необхідної техніки багаті економічними наслідками. Тому якісне транспортування вантажів негабаритів дуже важливе. Ми готові надати спеціалізовану техніку для перевезення подібних вантажів негабаритів : потужні тягачі і низькорамні платформи. Завдяки своїй конструкції, тільки вони здатні витримати велику вагу будь-якої одиниці будівельної техніки і дорожніх машин. Для вантаження вантажу негабарита на платформу ми використовуємо спеціальний кран.

Подібна техніка перевозиться на швидкості не більше 60 км/год, тому часу на її перевезення знадобиться більше. З урахуванням цього, наші фахівці розрахують оптимальний маршрут і час на доставку вантажу.

На вартість перевезень негабаритів впливає ряд чинників :

  • вид транспортного засобу для перевезення вантажу негабарита
  • габарити вантажу, що перевозиться,
  • маршрут прямування
  • всілякі вимоги і обмеження при перевезеннях негабаритів в країнах СНД і Європи

Будь-яка помилка в розрахунках або недооцінка цих чинників при плануванні перевезень негабаритів значно ускладнить саме перевезення, поставивши під загрозу її здійснимість, і збільшить її вартість. Тому дуже важливо довірити перевезення негабарита команді професіоналів. Наша компанія готова вирішити ваші логістичні проблеми якісно, надійно, в найкоротші терміни. Перекладіть клопіт по перевезенню негабарита на наші плечі, і ви матимете тільки хороше враження від співпраці з “компанією Негабарита”! Перевезення місткостей дуже відповідальний тип вантажоперевезень негабаритів. Для їх здійснення потрібно спеціальний автотранспорт – низькорамні платформи(трали) із спеціальними кріпленнями негабарита і особливими ребрами жорсткості, які оберігають місткість від ушкодження в процесі перевезення. Які ж місткості ми перевозимо? Наприклад, різні цистерни, парові котли, деталі промислових верстатів і ін.

Негабаритные перевозки от НК-Транс

У бізнесі час грає головну роль. Чи може бути стовідсоткова довіра між партнерами компаній, якщо одна сторона періодично зриває домовленості і не здійснює постачання в строк? У іншому випадку, маючи відмінну репутацію, можна зайняти лідируючу позицію у своєму бізнесі. Там, де конкуренти не справляються з обов’язками і не виконують замовлення в обумовлені терміни, ми якісно виконуємо роботу і доставляємо продукцію вчасно. Вам більше не треба самостійно шукати відповідний транспорт, оформляти необхідні документи і приймати рішення багатьом іншим виникаючим питанням. За вас це зробить компанія “ПК-транс”. Ми здійснюємо перевезення негабаритів на високому рівні і максимально швидко. Співпрацюючи з нами, ви отримуєте вигідні умови і можете бути упевнені в тому, що товар прибуде в цілості, без затримок.

Особливості перевезення вантажів негабаритів

Довірити процеси вантаження-перевезення-розвантаження місткостей можна тільки професіоналам. Замовте перевезення місткості у нас за допомогою форми он-лайн замовлення. Серед професійних перевізників робота з вантажем негабарита є областю “вищого пілотажу”. Щоб благополучно перевезти, наприклад, важку техніку, модульну будівлю, труби великого діаметру і довжини і так далі, вимагається ретельно розробити складну схему, що враховує величезну кількість нюансів.

Проводити перевезення негабаритів під силу тільки високопрофесійним фахівцям. Саме фахівці допоможуть клієнтові швидко і правильно оформити усі необхідні документи на таке перевезення негабарита, включаючи розробку оптимального маршруту, швидкості руху і часу в дорозі. Тільки вони зможуть підібрати необхідний транспорт, враховуючи не лише його вантажопідйомність, але і наявну на його платформі систему кріплень. Адже від того, наскільки правильно зафіксований вантаж, залежить не лише його збереження, але і безпека оточення. Не менш важливою в перевезеннях негабаритів є і мінімізація витрат. Наявність у транспортної компанії власної навантажувальної техніки, спеціально навченого персоналу, значно зменшує витрати на транспортування “складних” вантажів для клієнта. Не варто забувати і про те, що “час – гроші”. Оптимізація часу перевезення “негабарита”, також є чинником істотної економії коштів замовника.

Перевезення негабарита

Перевезення негабарита одне з найбільш складних автомобільних перевезень. Окрім спеціалізованого транспорту для надання подібної послуги компанія повинна мати штат висококваліфікованих фахівців і усі дозвільні документи. Ця сфера не терпить дилетантства, оскільки у більшості випадків перевезення негабарита зв’язане з ризиком і тільки фахівцям під силу організувати цей процес оптимально, врахувати усі моменти. Низькорамні платформи і спецтранспорт мають бути обладнані системами кріплення вантажів і, природно, бути повністю справними. Для кожного виду негабарита підбирається свій вид транспортного засобу. Як правило, для перевезення подібних вантажів розробляється спеціальний маршрут, що виключає мости і вузькі путівці.

Вантаж обов’язково страхується, і на нього готуються супровідна документація. При необхідності організовується супровід. Послуга з перевезення негабарита належить до категорії дорогих, але наша компанія має можливість давати найнижчі ціни на ринку. Наша компанія перевозить негабарит за усіма правилами, гарантуючи професійну роботу злагодженої команди фахівців. Ми доставимо ваш вантаж в строк і за адресою у повній цілості!