Зроби безкоштовний розрахунок – отримай знижку!

Розрахувати

Перевезення сільськогосподарської техніки і тракторів

Перевезення сільськогосподарської техніки по Києву і Україні

У літній час перевезення сільгосптехніки є дуже затребуваною послугою. Оскільки наша компанія досить давно працює на ринку вантажів негабаритів і великогабаритних, ми досить добре навчилися вчасно і без зайвого клопоту виконувати роботу по доставці сільськогосподарської техніки і великогабаритних вантажів.

Перевезення сільгосптехніки

Для перевезення сільськогосподарської техніки компанія використовує низькорамні напівпричепи і низькорамні трейлери, висота платформи у яких 0,50-0,60 м. Для заїзду сільськогосподарської техніки на платформу використовують легкосплавні апарелі.

Головна відмінність при перевезення будівельної техніки і сільськогосподарської техніки це вага і навісне устаткування. Тому головною проблемою є питання розміщення цієї техніки на платформі. Перевезення сільськогосподарської техніки нашими фахівцями буде максимально швидке і безпечне, тому якщо ви вирішите скористатися послугами нашої компанії, наші фахівці візьмуть на себе клопіт з питання розміщення сільськогосподарської техніки на платформі і залишать Вам тільки хороші враження від співпраці з нами.

Перевезення тракторів

Тракторна техніка належить до категорії великогабаритних вантажів. Перевезенню підлягають різні види тракторів : гусеничні, колісні, сільськогосподарські, одновісні, трелювальні, рамні, ходульні, вузькоколійні. За допомогою спеціальних низькорамних напівпричепів здійснюється їх транспортування у будь-яку точку. Наша компанія має цілий автопарк необхідної техніки, тому перевезення сільгосптехніки і зокрема тракторів здійснюється без проблем. Усі види тракторів можна перевозити за допомогою таких низькорамників:

 • Напівпричіп з переднім завантаженням(до 45 т);
 • Напівпричіп із заднім завантаженням(до 53,8 т);
 • Напівпричіп з переднім і заднім завантаженням(до 70 т).

На усіх напівпричепах є спеціальні стяжні ланцюги і ремені для фіксації вантажу.

Перевезення сільськогосподарської техніки з використанням таких машин для перевезення дуже зручне, наприклад трактор може сам заїжджати і з’їжджати з трала. Якщо розміри трактори невеликі(наприклад, модельний ряд тракторів МТЗ), то можна використати для перевезення вантажний транспорт від 5 тонн. Для 2-х тракторів МТЗ цілком підійде “хура”, вантажопідйомністю 20 тонн. В цьому випадку немає необхідності в спецтранспорті. Таке перевезення буде дещо дешевше за перевезення тралом. Прибігати до послуг компанії-перевізника для транспортування тракторів дуже зручно і доцільно, оскільки перевезення тракторів пройде професійно з урахуванням усіх можливих нюансів. І треба не забувати, що багато тракторів просто не пристосовані до пересування по автомобільних дорогах.

“Компанія негабарита”, пропонуючи себе в якості перевізника тракторів, гарантує доставку Вашого трактора в потрібне місце, вчасно і у збереженні.

Перед початком і під час транспортування трактора наші фахівці проводять наступні роботи:

 • Складають план і маршрут перевезення негабарита;
 • Погоджують з місцевою владою розроблений маршрут;
 • Готують необхідні документи;
 • Займаються організацією супроводу перевезення при необхідності;
 • Легкоснимаемые вузли упаковують окремо, також захищають деталі, які можуть ушкодитися в дорозі;
 • Займаються розробкою схеми кріплення трактора в транспорті для перевезення вантажу;
 • Організовують вантаження трактора;
 • Роблять перевезення трактора;
 • Контролюють місцезнаходження трактора в процесі перевезення;
 • Займаються вивантаженням трактора в пункті призначення.

Що стосується вартості перевезення трактора, то вона залежить від його типу і відстані до місця призначення. За детальним прорахунком Ви можете звернутися до наших менеджерів по телефонах із сторінки “Контакти” або скористатися послугою онлайн-прорахунку.

Чому перевезення сельськохозяйственной техніки слід замовляти у нас?

Перевезення сельськохозяйственной техніки по місту і території України, особливо влітку – це затребувана послуга. Оскільки наша “Компанія Негабарита” не перший рік працює на українському ринку і перевозить нестандартні і великі вантажі, усі питання ми вирішуємо вчасно, а транспортування техніки виконуємо якісно і відповідально.

Для перевезення сх техніки “ПК” експлуатує трейлери і напівпричепи з низькою рамою, де висота платформи складає від 50-ти до 60-ти сантиметрів. Щоб навантажити сільгосптехніку на платформу, застосовують апарелі легкого сплаву. Транспортування сх техніки і будтехніки схожі, але основна різниця – це вага вантажу, що перевозиться, і постачання. Враховуючи технічну і практичну сторону питання, основним завданням є розташування техніки на платформі. Професійне транспортування сільгосптехніки виконується швидко і максимально безпечно, тому скориставшись послугою нашої фірми, професіонали візьмуться за організацію і виконання перевезення сільгосптехніки, позбавивши вас від зайвих турбот.

До великогабаритних вантажів відносяться і перевезення тракторів. Існує різні типи тракторів. Це можуть бути: сільгосп гусенична техніка, одновісний трактор, колісний і рамний трактор, трелювальний і інші різновиди. За рахунок причепів з низькою рамою відбувається перевезення сільгосптехніки у будь-яке місто і регіон. “Компанія негабарита” має свій автомобільний парк з потрібною технікою, з цієї причини в транспортуванні тракторів немає проблем. Усі типи тракторів перевозяться наступними низькорамниками:

 • причіп(завантаження переднє) до 45-ти тонн;
 • причіп(завантаження заднє) до 54-х тонн;
 • причіп(завантаження переднє і заднє) до 70-ти тонн.

На кожному причепі встановлюються фіксувальні ремені, а перевезення вантажу таким чином дуже зручне, оскільки трактор заїжджає на трал самостійно. Невеликий трактор перевозиться на порівняно легкому транспортному засобі(від 5 т). Для двох підходять хури, що піднімають вагу до 20-ти тонн і подібне транспортування обходиться не так дорого, як транспортування тралом. Скористатися послугами “ПК” – це правильний вибір і ваша зручність, оскільки досвідчені співробітники можуть прорахувати усі важливі нюанси. Дуже багато видів тракторів не призначені для автомобільних доріг, тому “Компанія Негабарита” підбере відповідний транспортний засіб і доставить трактори в цілості і в обумовлені терміни.

Пропонуємо перевезення сх техніки:

 • прорахунок індивідуального плану і складання маршруту;
 • узгодження маршруту з державними органами;
 • підготовка необхідної документації і дозволів;
 • організація і супровід;
 • окрема упаковка схемних деталей для захисту від ушкоджень;
 • розробка кріпильної схеми для транспортування;
 • вантаження і перевезення трактора;
 • контроль за транспортуванням; вивантаження.

Вартість перевезення сільгосптехніки також прораховується індивідуально, враховуючи відстань маршруту і тип перевезення. Детальну інформацію можна отримати, звернувшись до фахівців нашої компанії.