Зроби безкоштовний розрахунок – отримай знижку!

Розрахувати

Перевозки бытовок и вагончиков

Перевезення будівельних побутівок і вагончиків в Києві

Перевезення побутівок і вагончиків в нашій компанії здійснюється з використанням спеціалізованого транспорту і низькорамних платформ. Побутівки, вагончики, кіоски, контейнери, гаражі, павільйони наші фахівці закріплюють на платформі спеціальними стропами і додатковими перетяжками, так що б вантаж надійно фіксувався і без проблем добирався до місця призначення. Під час перевезення вантажів негабаритів і великогабаритних наші фахівці потурбуються про надійність закривлення на платформі Вашого вантажу і розроблять максимально оптимальний маршрут для перевезення. Ми маємо колосальний досвід в перевезеннях: сільськогосподарської техніки, військової техніки, перевезення будівельної техніки і інших вантажів негабаритів. Наші клієнти завжди залишаються задоволені нашими послугами, що є для нас найвищим результатом в професійній діяльності.

Побутівки і вагончики – це металеві або дерев’яні конструкції, використовувані для тимчасового житла або складського приміщення, де зберігаються інструменти і побутові речі. Ці конструкції схожі на блокові контейнери, які діляться на два види : збірно-розбірні контейнери(по висоті до двох поверхів) і мобільні контейнери. Контейнери часто використовують на майданчиках для будівництва, відповідно, також часто перевозяться. Побутівки, як і будь-яка будтехніка, вважаються нестандартним вантажем, тому для перевезення побутівок і вагончиків потрібний спеціальний транспорт.

Способи перевезення побутівок і вагончиків в Києві

 • Перевезення побутівок і вагончиків бортовою хурою. Для такої доставки потрібний автоматичний кран. Подібний варіант використовується, якщо побутівки треба доставляти в інше місто, а також, якщо на будівництві немає можливості поставити контейнери на землю і треба піднімати побутівки на інший поверх.
 • Перевезення побутівок і вагончиків маніпулятором або евакуатором. Цей спосіб доставки значно дешевше і підходить, якщо об’єкт будівництва знаходиться в місті. “НК” перевозить побутівки будь-яких параметрів і ваги.

Правила транспортування побутівки самостійно

 • для перевезення побутівок потрібне складання супроводжуючих дозволів(витратні накладні, договір і інші важливі документи);
 • Параметри побутівок повинні відповідати нормі. У іншому випадку, необхідно зібрати додаткові дозволи на транспортування, які оформляються в Державній Автомобільній Інспекції, а також потурбуватися про супровід;
 • у побутівок мають бути “вуха” для кріплення стропами, а для фіксації потрібні декілька людей.

“НК” доставляє побутівки і вагончики у будь-яку точку міста і України. Здійснюється ця процедура зручним і оптимальним для вас способом. Один з поширених – це перевезення машиною з маніпулятором. Маніпулятор – це відмінний варіант для транспортування контейнерів на об’єкт, де не поміщається багато техніки. Варто відмітити, що вартість на перевезення і вантаження побутівок значно дешевше маніпулятором. Можна виділити ряд переваг такого способу транспортування :

 • значне полегшення праці;
 • можливість перевозити великий вантаж по місту;
 • здатність крану піднімати великий вантаж до восьми тонн;
 • високий коефіцієнт вантажопідйомності машини до 25-ти тонн.

Компанія “НК” гарантує якість перевезення побутівок і вагончиків :

 1. своєчасна доставка техніки на будівельний об’єкт і виконання замовлення у встановлені терміни;
 2. можливість оренди будь-якого транспортного засобу в автопарку компанії;
 3. професійне виконання замовлення на високому рівні.