Зроби безкоштовний розрахунок – отримай знижку!

Розрахувати

Перевезення військової техніки

Перевезення військової техніки в Києві

В наявності вантажні автомобілі, які без проблем виконають це завдання.

Перевезення військової техніки будь то бронетранспортери, танки або будь-яка інша спеціалізована техніка здійснюється з дотриманням певних правил і умов. Компанія, що надає ці послуги повинна мати можливість виконувати перевезення професійно і дотримуватися усіх правових і технічних нормативів при перевезенні. Основним умови при перевезенні військової техніки являється наявність спеціальних машин з платформами, які повинні підходити по розмірах до агрегатів, що перевозяться, і техніки. Військову техніку зазвичай перевозять, використовуючи спеціалізовані вантажні платформи, вони дуже схожі з тими на яких роблять перевезення с-х техніки. Ці платформи спеціально розраховані на вагу військової техніки, і додатково оснащені спеціальними тросами і милицями для фіксації техніки на платформі.

Деякі різновиди військової техніки вимагають дотримання особливих умов до перевезення. Візьмемо приклад бронетранспортери, для їх перевезення використовують спеціальні трейлери, які знижують тиск на дорожнє полотно, мінімізуючи при цьому завданий збиток дорозі.

Перевезення військової техніки в Україні

Військова техніка потрібна у будь-який час, оскільки вона досить часто використовується в самих різних учбових заходах і у військовій роботі. Ті країни, в яких немає свого особистого виробництва, придбаває військову техніку в інших країнах, розуміючи, що транспортування подібних військових машин здійснюється з дотриманням особливих правил.

  • Потреба перевезти військову техніку на велику дистанцію може виникнути з різних причин. І найпоширеніші серед них це: транспортування нової техніки безпосередньо від заводу, де робиться до пункту, де техніка експлуатуватиметься;
  • транспортування військової техніки, яка вийшла з ладу, на завод для грунтовного лагодження, а також доставка назад;
  • транспортування для використання військової техніки для учбових заходів;
  • зміна території військової організації, де є на озброєнні свої машини.

Компанія, яка надає послуги транспортування, повинна здійснювати перевезення відповідально, професійно, дотримуючись усіх встановлених технічних і правових нормативів при транспортуванні. А тому як військова техніка, у тому числі самохідна, не призначена для загальних автомобільних доріг, необхідно використати спеціальний транспорт. Перевезення військової техніки автомобілем – це найпоширеніший тип транспортування. Автомобілі використовують для доставки військової техніки в малих кількостях. Найчастіше транспортується одна бойова машина для ремонту, або для повернення на територію після лагодження. Усі різновиди перевезення військової техніки – будь це БТР, танки або БМП – входять в конкретні встановлені правила і норми перевезення нестандартних важких вантажів. Для доставки техніки експлуатуються низькі вантажні платформи, такі ж, що використовують і для цивільної великої техніки.

Маршрути для транспортування важкої техніки на платформах повинні плануватися і прораховуватися з особливою ретельністю, враховуючи якість доріг(а саме їх покриття), неширокі вулиці або предмети, що знаходяться досить низько над землею(гілки, щити для реклами, струмові дроти). Такий маршрут доставки в строгому порядку складається, обходячи великі пункти, населені людьми. При цьому враховуються нестандартні габарити вантажу, відповідно, потрібно і дозвіл Автодора для вдалого транспортування.

Технічна організаційна сторона транспортування військових машин не відрізняється від транспортування вантажів цивільного призначення(тракторы, екскаватори і інші машини). Але з практичного боку питання, організація доставки відрізняється багатьом. В першу чергу, військовий вантаж негабарита контролюється і особами державної автомобільної інспекції, і автовійськовою організацією, що забезпечує цілісність і безпечне перевезення. Подібний вантаж добре охороняється під час перевезення: виділяється спеціальний склад і транспортний засіб. Транспортування військової техніки довіряється тільки професійним досвідченим водіям, які неодноразово перевозили важкі машини негабаритів.