Зроби безкоштовний розрахунок – отримай знижку!

Розрахувати

Перевезення будівельної техніки

Рано чи пізно, кожна людина стикається з необхідністю перевезти техніку або інший вантаж на новий об’єкт. Для цього потрібне спеціальне устаткування, потрібні документи і злагоджена робота досвідчених людей. Перевезення будівельної техніки Україна – послуга, яка має великий попит в нашій країні, не кожна компанія-перевізник виконує зобов’язання і доставляє вантаж у повній цілості в обумовлені терміни і без проблем. Якщо ви не хочете вислуховувати історії про несподівано виниклі проблеми при транспортуванні і виявляти ушкодження, тоді варто відразу звернутися в транспортну компанію “ПК-транс”.

Перевезення будівельної техніки, бульдозерів, автокранів

У наш час будівництво це складний технологічний процес, який вимагає безліч витрат. Під витратами ми маємо на увазі людські ресурси і спецтехніку без якої будівництво в сьогоднішніх реаліях просто не можливе. Оскільки будівництво з розвитком людства ставати усе більш масштабніший і технологічно складним, спецтехніка займає все більшою роль в процесі будівництва оскільки, з багатьма завданнями поставленими перед забудовниками без неї не можливо обійтися.

На будівельних майданчиках терміни це дуже важливий параметр, що не терпить будь-якого роду коригувань. Будь-яка затримка може стати критичною і привести до зрушення в термінах здачі об’єкту в експлуатацію. Що не треба не забудовникові не, вже точно замовникові. Для цього наша фірма і працює, что- б виключити затримки пов’язаного з доставкою спецтехніки з розкладу вашого будівельного процесу.

Колісна будівельна техніка може добратися на будівельний майданчик своїм ходом, але як же бути з гусеничною, це може стати проблемою. Тому перевезення будівельної техніки здійснюється за допомогою спеціальних не габаритних платформ. Вчасно перевезення будівельної техніки, бульдозерів, екскаваторів, тракторів і іншої спеціальної техніки основним завданням є хороше закріпити техніку що б доставити її у повній цілості в терміни обумовлені із замовником.

Ви маєте можливість замовити у нас перевезення будівельної техніки, а також перевезення вантажів негабаритів і великогабаритних, ми обов’язково доставимо її в терміни, не змусивши Вас чекати і позбавивши вас від клопоту.

Доставка будівельної техніки в Києві

Більшість видів доставки будівельної техніки здійснюються відповідно до особливих правил, оскільки подібний вантаж не можна вільно транспортувати по міських дорогах. Якщо вам необхідно перевезти ваговиту техніку, – будь це екскаватор, гусеничний кран, бульдозер та ін. – “Компанія Негабарита” візьме усю організацію на себе.

Одними з основних пунктів перевезення будівельної техніки є вивчення і складання маршруту, підготовка необхідних дозволів і документів, а також іншими пунктами, такими як:

 • у особливих випадках перевезення будівельної техніки узгоджується не лише з автомобільною інспекцією, але і додатково супроводжується;
 • під час складання маршрутної схеми увага акцентується на проміжок часу, необхідний для транспортування і аналізуються дороги. Досконально вивчаються рельєфи території, і визначається придатність для перевезення;

Для перевезення важкої техніки негабарита варто звернутися до досвідчених професіоналів “ПК”. Наша команда якісно виконує доставку спеціального устаткування для будівництва і має ряд переваг по перевезенню будівельної техніки.

Переваги перевезення будівельної техніки у нас

 • у нашій компанії можна замовити комплексну послугу з перевезення будівельної техніки або окремо орендувати необхідний тип автомобіля для устаткування;
 • у автопарку компанії є свої власні трали, напівпричепи, тяжковози і інші типи спеціального транспорту;
 • кожне авто справно і у хорошому стані, оскільки в компанії є професійні механіки, що стежать за станом машин. Завдання фахівців – це не лише своєчасний плановий ремонт, але і регулярна підтримка робочого стану техніки і машин;
 • у “ПК” є усі інструменти, які потрібні для транспортування;
 • спецоформлення необхідних документів і дозволів, надійне транспортування згідно з ПДД-правилами;
 • гарантія успішного і якісного перевезення будтехніки для замовників, доставка в обумовлені терміни, враховуючи усі нормативи і стандарти.

Окрім транспортування будівельної техніки, компанія надає послугу перевезення бульдозерів різних категорій : колісних, гусеничних, з лебідками, з розпушувачами, бульдозерів багатоцільового і загального призначення, спеціальних і з плуговими ножами.

Велика кількість бульдозерів випускає на гусеничному ходу. Такі моделі набагато більше прохідні і у них висока продуктивність. Проте, вони обмежені в самостійному пересуванні на великі відстані. Для транспортування подібної техніки негабарита на інший об’єкт використовуються спеціальні транспортні засоби – трали. Тралами називають причепи, які перевозять вантаж з тягачем.

Перевезення будівельної техніки – це:

 • доцільна і значна економія ваших коштів;
 • надійне і безпечне перевезення будтехніки;
 • зручний і швидкий спосіб пересування.

Фахівці “Компанії Негабарита” підготують необхідну документацію і дозволи, а також організовують якісну і своєчасну доставку бульдозерів за адресою.