Зроби безкоштовний розрахунок – отримай знижку!

Розрахувати

Перевезення тралами

Перевезення тралом по Україні

Перевезення тралом – популярна послуга транспортування нестандартних вантажів, яким користуються у всьому світі. Команда компанії Нк-транс пропонує заощадити ваші засоби і час і здійснити швидку доставку вантажу, надійно і без проблем у будь-яку точку України. Для цього завдання використовується спеціальне устаткування і техніка, а також спец-платформы. Кожен транспортний засіб в автопарку Нк Транс оснащено надійними кріпленнями, а сам вантаж страхується, тому ви можете бути упевнені у збереженні вашого вантажу.

Специальная техника – это особый вид груза, поскольку ее очень сложно перевезти из пункта А в пункт Б. Большое количество техники относят к сложным негабаритам, требующим продуманный подход, внимательность и осторожность. Учитывая сложность и повышенный риск, немногие компании могут взяться за организацию транспортировки. Но НК-Транс сталкивалась с подобными трудностями, и имеет большой опыт организации сложных перевозок по территории Украины и за кордон. Вы гарантировано получаете качественную доставку без ущерба и в оговоренные сроки.

перевозки тралами по Украине

Особливості перевезення тралом

В першу чергу, для транспортування подібної техніки потрібні відповідні дозволи. В цьому випадку треба звертатися до міністерства транспорту країн, в які вантаж поставляється, а також з яких вантаж вирушає. У документах прописується номер автомобіля, його вага і розміри, ИФО водія, конкретний маршрут, дати. Існують обмеження пересування складних вантажів залежно від часу доби. Такий процес самостійно здійснити украй складно, тому краще довірити вирішення подібних питань професіоналам, що реалізовували : оренду трала і необхідного устаткування, такелажні робочі моменти, що здійснюють перевезення тралами великої техніки, а також будівельної і судноплавної техніки(екскаватори, крани і нестандартні машини).

Види тралів

Класифікація тралів розподіляється за такими параметрами:

  • спосіб заїзду;
  • вантажопідйомність;
  • висота майданчика;
  • наявність подовжувачів;
  • спеціально оснащена підвіска.

Розглядаючи усі параметри детальніше, можна відмітити наступне: По заїзду трали можуть бути з переднім і заднім завантаженням. По вантажопідйомності: легкі, середні і важкі. По висоті майданчика ділиться на: низькорамні, які бувають усіх класів, і високорамні. По підвісці – трали з гідравлічною і пневматичною підвіскою. Компанія веде співпрацю із замовниками за договором, оскільки робочий процес вигідний для обох сторін. Оренда трала – одна з самих затребуваних послуг нашої компанії.

грузовой трал

Відповідальна команда підтримує у хорошому стані устаткування і автомобілі, і пропонує:

  1. Різноманітні моделі причепів.
  2. Трейлери з телескопічними рамами.
  3. Устаткування для різнопланового вантажу.

НК відповідально підходить до замовлення: збирає необхідні документи, отримує дозволи в державних конторах. Компанія готова обговорювати деталі договору і виконувати навіть найскладніші завдання. Щорічно послугами користуються великі підприємства, приватні фірми. Якщо конкуренти відмовляються від виконання замовлення, НК береться з ентузіазмом і проводить угоду якісно і в строк. Ми перевозимо комбайни, техніку, важкий вантаж. Оператори прорахують маршрут, обійшовши усі риски, і організують транспортування у будь-який зручний для замовника день.